מוכנים להרים את העסק? התהליך הזה מתחיל כאן

 

יכול להיות שהעסק שלכם כבר מופיע בGoLift. חפשו אותו כדי לקבל בעלות על הפרופיל ולערוך אותו.

5 סיבות לפתוח פרופיל

היום רוב האנשים אוהבים לעשות מחקר לפני ששוקלים ברצינות לעבוד עם איש מקצוע /עסק. אם אתם עדיין מאמינים בגישה של – “הם יתקשרו לשאול ונספר להם מה שהם צריכים לדעת” – אתם חיים בעבר ומפסידים לידים. כשמישהו מתעניין בכם והוא לא מוצא את המידע שהוא צריך, לפעמים הוא יעדיף ללכת למתחרה שכן מציג את המידע.

עקרון בסיסי בשיווק הוא התאמה אישית – ככל שהעסק שלכם יותר משכנע שהשירות הוא בול בשביל הלקוח הספציפי הזה, יש יותר סיכוי שהוא יסגור איתכם.

המערכת שלנו מאפשרת לגולשים למצוא בדיוק את מה שהם מחפשים באמצעות מנוע חיפוש מתוחכם באתר – אם זאת דיאטנית קופת חולים לאומית שמתמחה בתזונה טבעונית, מאמן כושר מנס ציונה שמתמחה בפווארליפטינג או מכון כושר שיש בו בריכה ועולה עד 99 לחודש. 

כשהליד כבר יודע שאתם עונים על כל הצרכים שלו, יש יותר סיכוי שייסגר.

ככל שמדברים עליכם יותר ברשת, גוגל תאהב אתכם יותר, כשיש אזכורים של העסק שלכם וקישורים לאתר שלכם באתרים אחרים(כמו זה), הדבר יעזור יותר לקדם את האתר שלכם בגוגל.

בפרופיל שלכם יוצג בין השאר טופס לידים מובנה שיפנה אותם ישירות לאימייל שלכם.
אם יש לכם מוצרים למכירה – סגרנו לכם את הפינה. בחבילת Premium תוכלו להגיש בקשה לפתיחת חנות באתר ולמכור מוצרים פיזיים (כמו אבקות חלבון וציוד ספורט) או וירטואלים (כמו 10 אימונים אישיים, כרטיסים לכנס או Ebooks וקורסים דיגיטלים)

החבילה הבסיסית שלנו היא ללא עלות וללא התחייבות, ומאפשרת לכם ליצור, לערוך ולקדם פרופיל אחד של העסק שלכם, ולהנות מיותר חשיפה ולידים

פרופילים לדוגמא

איך זה עובד

עסק

תוכן