תנאי שימוש באתר GoLift

תאריך עדכון אחרון: 18.6.20

אתר האינטרט GoLift שייך לחברת דיגיטלאב ע.מ 300605672 (“אנחנו”, “החברה” , “האתר). אנו שומרים את הזכות לשנות ולעדכן את התנאים האלה בכל זמן. כשזה קורה, נעדכן את העמוד שעליו התנאים נמצאים ואת תאריך העדכון האחרון בדף. אנו מעודדים אתכם לבדוק את העמוד הזה מעת לעת כדי להתעדכן.

השימוש שלכם (“המשתמש”, “הגולש”) באתר golift.co.il מהווה הסכמה לתנאים אלו ולתנאים הנוספים המפורטים בתחתית העמוד. אם אתם לא מסכימים לתנאים כמו שהם כתובים כאן, נא להפסיק את השימוש באתר ובשירות. ההגדרה של השירות (“שירותים נלווים”, “שירותי האתר” וכדומה) היא כל שירות הקשור לאתר אשר ניתן מחוצה לו, כולל שיחות טלפון ואימייל עם נציגי האתר.

  1. הקדמה

לאתר יש 2 מטרות עיקריות: לספק שירותי פרסום(בחינם או בתשלום) לעסקים ואנשי מקצוע שונים בתחום הכושר ובריאות ולהפנות אליהם לקוחות פוטנציאלים. שנית, לאפשר לבעלי עסקים למכור מוצרים (פיזיים או וירטואלים) באתר. לפיכך, אתר GoLift הוא לא יותר מאשר פלטפורמת פרסום ומכירות אשר נועדה לקשר בין עסקים ללקוחות.

החברה מנהלת ומתפעלת את האתר והשירות לפי שיקול דעתה ותהיה לה שליטה מלאה על המראה, תוכן, עיצוב, פונצקיונליות וכל תוכן אחר באתר, בין אם הוא מייצג עסק אחר או לא. כמו כן, אנו שומרים את הזכות לסרב לפרסם באתר עסק או להוריד פרופיל של עסק קיים מהאתר לפי שיקול דעתנו.

אנו לא מספקים ייעוץ מקצועי או רפואי לאף אחד ודיעתינו והמלצותינו אינן משקפות את התוכן המופיע באתר. כל דעה או טענה המופיעה באתר, בין אם במאמר, חוות דעת או כל תוכן אחר, לא בהכרח משקפת את זאת של החברה. על ידי שימוש באתר אתם מאשרים שהבנתם שאנו לא מייצגים אף עסק או אדם פרטי אשר פרסם את התוכן שלו באתר. לכן זו האחריות שלכם כלקוחות או גולשים לפרסם באתר רק תוכן שיש לכם את הזכות להשתמש בו, שהוא תואם לחוקים ורגולציות במדינת ישראל ושלא נחשב פוגעני או שקרי.  החברה לא תהיה מעורבת ולא תישא באחריות בגין כל סכסוך בין עסק ללקוח פרטי כתוצאה משימוש או פרסום באתר. 

2. ביקורות

בפתיחת פרופיל באתר אתם מודעים לכך שלגולשים אולי תתאפשר לכתוב ולהציג באתר ביקורות חיוביות או שליליות עליכם ועל השירות או מוצרים שלכם. פתיחת פרופיל מהווה לכך והצהרה כי אתם מוותרים בזאת ויתור מוחלט וגורף על כל טענה כלפי החברה בגין כך, לרבות טענה בגין לשון הרע ו/או פגיעה מכל סוג שהוא, והיא פוטרת בזאת את החברה מכל אחריות לתוכנן של ביקורות כאמור ו/או לכל תוצאה מהן.

3. זכויות יוצרים והגבלת שימוש

כל הזכויות שמורות. כל העתקה או הפצה של התוכן המצוי באתר מבלי אישור בכתב מהחברה אסור בהחלט.

על ידי העלאת חומרים לאתר(תמונות, סרטונים, טקטסים, מסמכים ועוד) אתם מצהירים שיש לכם בעלות או רשיון הפצה לחומרים הללו, ועל ידי פתיחת חשבון באתר אתם מצהירים שאתם מעניקים לנו רשיון להשתמש בכל חומר(טקטס, תמונה, מידע ועוד) אשר תעלו לאתר, או חומרים המצויים ברחבי הרשת ובאתרים אחרים שמייצגים את העסק שלכם, על מנת לפרסם את העסק שלכם בצורה יעילה לקהל המטרה תחת המותג של Go Lift, ובפלטפורמות פרסום נוספות. בכל עת תוכלו לבקש את הפסקת השימוש בחומרים שלכם באתר ובנכסים הנלווים(פייסבוק, אימייל וכו’) על ידי שליחת מייל ל[email protected]

4. עריכת פרופיל:

אנו שומרים את הזכות(כנחשוב שזה נחוץ) לערוך, לשנות ולפרסם כל פרופיל באתר בכל זמן נתון ובכל צורה שנמצא לנכון. השינויים האלו יכולים להשפיע על הנראות של הפרופיל, על כמות הלידים, על כמות החשיפות באתר ועוד. החברה לא תישא אחריות בגין כל נזק שייגרם לעסק בגין שינויים אלה.

5. שימוש אסור ובלתי חוקי

על ידי שימוש באתר אתם מסכימים לא להשתמש בו בשום צורה שתפגע/תפריע במכוון או לא במכוון לפעילות האתר והעסק של GoLift. כמו כן, אתם מצהירים שלא תשתמשו באתר למטרות לא חוקיות/הונאות/בצורה פוגענית/משמיצה/לא מוסרית/מגונה ולא תפרו זכויות יוצרים, פרטיות או זכויות אחרות, ולא תשתמשו בו בצורה הפוגעת בצד שלישי או למטרת העברת דואר זבל, תוכנות פוגעניות ווירוסים.

יש להשתמש באתר למטרות שלשמן הוא נועד בלבד. באתר יש פונקציות שונות אשר מאפשרות ליצור קשר עם בלי עסקים ולקוחות.(לדוגמא אפשרות שליחת הודעה לבעל עסק) אנו ננקוט בצעדים בגין כל שימוש פוגעני שיעשה בפונקציות אלו.

6. דאטה אישי

לכל משתמש שפתח חשבון באתר, החברה אוספת, מאחסנת ומשתמשת במידע אישי שהוא נרשם איתו, וכל תהליך עיבוד המידע נעשה בהתאם לחוק במדינת ישראל. אנו לא מאחסנים את פרטי האשראי שלכם כשאתם משלמים באתר על השירותים ומוצרים השונים, וכרגע מקבלים 2 צורות תשלום – PayPal וBit בעמוד הcheckout שלנו.

7. חסימה מהאתר

הזכות שלך להשתמש באתר ובשירותיו לא ניתנת להעברה בשום צורה. במידה והפרתם אי אלו מהתנאים בחוזה זה, אנו שומרים את הזכות לחסום או למחוק או להגביל אתכם ואת הזכות שלכם להשתמש באתר ובשירותיו, באופן זמני או תמידי לפי שיקול דעתינו.

8. דיוק המידע

הטענות והמידע המוצגים באתר סופקו על ידי בעלי העסק או נאספו מאתרים שונים המציגים בגלוי את המידע או נוצרו בהנחיית בעלי העסקים שמפרסמים אצלנו. אנו תמיד שואפים להציג מידע אמין ומדויק ופועלים כדי לוודא חלקים ממנו מעת לעת, לא נוכל להתחייב שאף פיסת מידע היא מדויקת ונכונה, והחברה לא תישא באחריות לגבי כל הפסד או נזק שנגרם מאי דיוקים, טעויות או טענות לא נכונות המוצגות באתר. 

 9.הצהרה

אתם מבינים ומסכימים שהשימוש באתר הוא באחריותכם בלבד. החברה אינה מבטיחה שהאתר יעבוד ללא הפרעות ותקלות. החברה לא תהיה אחראית לכל תקלה או נזק שיגרם לכם באופן ישיר או עקיף משימוש באתר ובשירותיו.

10. פיצוי

על ידי שימוש באתר, אתם מסכימים לפצות את החברה ובעליה, כולל עלויות טיפול משפטי, כנגד כל תביעה או דרישה מצד שלישי שנובעת כתוצאה מהגישה שלכם לאתר golift.co.il ומשירותיו.

11. עניינים מעבר לשליטתינו

אנו לא נישא באחריות על הפרת הסכם זה מצידנו אם זה נגרם כתוצאה מדברים שאין לנו שליטה עליהם. אנו מסתמכים על ספקים חיצוניים לאחסון האתר ולפתרונות טכנולוגים אחרים ולכן לא נוכל להיות אחראים לנזק שיגרם לכם כתוצאה מתקלה באחד השירותים הללו, ולא נציע החזר כספי על זמן שהאתר לא היה באוויר או לא תפקד כפי שסוכם..

12. הגבלת אחריות

אנו משתמשים בטכנולוגיה עדכנית ונוקטים באמצעים כדי להבטיח אתר מאובטח ומוגן לכל המשתמשים שלנו. למרות זאת, החברה לא תישא באחריות לכל נזק שייגרם בצורה ישירה או עקיפה כתוצאה משימוש באתר כמו סוסים טרויאנים, וירוסים ואמצעים פוגעניים אחרים שיכולים לגרום לאובדן/גניבת מידע רגיש ויכולים לפגוע בעסק שלכם. בנוסף, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שיגרם משימוש (כולל אבל לא מוגבל לאובדן הכנסה/כסף, נתונים, מידע, אובדן רווחים, אובדן לקוחות, או כל סוג אחר של אובדן/נזק). באתר, כל המידע שבו, כל רכישה שביצעתם בו או קובץ שהורדתם ממנו, וכל עיכוב במידע או שירות או שקיבלתם. החברה לא תישא באחריות אפילו אם אחד מנציגיה ידע על האפשרות לנק שיגרם לכם, על מידע לא מדויק או טענה פוגענית המופיעה באתר, השבתה של האתר וכדומה.

13. מנוי בתשלום

התשלום בגין כל שירות יתבצע לפני תחילת השירות. חלק מהחבילות פרסום בתשלום באתר מתחדשות באופן אוטומטי כל תקופה מסוימת כמו שכתוב בעמוד החבילות באתר, ובתום כל תקופה תחוייב בסכום הנקוב באופן אוטומטי או ידני עד שתבטלו את המנוי. כדי לבטל את המנוי יש ליצור איתנו קשר דרך טופס יצירת הקשר באתר. המחירים המחירים של החבילות ושאר השירותים באתר עשויים להשתנות מעת לעת אם או בלי התראה. זוהי אחריותו של המפרסם/מקבל השירות לבדוק מעת לעת את המחירים של החבילות באתר לפני החידוש האוטומטי ולבטל את החבילה לפני החיוב אם אינו מוכן לקבל את השינוי במחיר. חיובים שנדחו, צ’קים שחזרו וכדומה עלולים לגרום לעלויות נוספות הכוללות עמלת שירות שתיקבע על ידי החברה.

14. מדיניות החזר כספי

החברה בשום אופן אינה מחויבת לתת החזר כספי בגין כל שירות או רכישה לאחר שהשירות התחיל. אם שילמתם על תקופה מסוימת והחלטתם לבטל את החבילה לפני תום התקופה, לא נוכל להציע החזר כספי. חבילות חודשייות מתחדשות כל חודש, אלא אם הלקוח מודיע לנו 5 ימים מראש על ביטול החבילה בכתב. כל ביטול חבילה נכנס לתוקף בתום החודש ולא יינתן החזר כספי על חלק מהחודש/ים. 

בכל מקרה של סתירה בין כל חוזה, הסכם, הבטחה בכתב או בעל פה בין נציגי החברה לבין הגולש, הקביעה תיעשה לפי חוזה זה. סמכות השיפוט הבלעדית לדון בכל מחלוקת ו/או סכסוך בקשר לחברה או לאתר, תהא נתונה לבית המשפט המוסמך במחוז מרכז, ישראל. הדין החל על כל מחלוקת וסכסוך כאמור בקשר עם החברה ו/או האתר הנו הדין הישראלי בלבד.

15. רכישה באתר

15.1 קיימים שני סוגים של מוצרים לרכישה באתר: מוצרים השייכים לחברה (כגון חבילות פרסום), ומוצרים השייכים למפרסמים (כגון תוספי תזונה, ציוד כושר, חבילות אימונים אישיים, כרטיסים לכנסים ועוד). 

15.2 רכישה של מוצרים השייכים לחברה מהווה הסכמה לכל התנאים המפורטים בתנאי השימוש שלנו.

15.3 רכישה של מוצרים השייכים למפרסם מהווה הסכמה למדיניות המשלוחים, החזרים ותנאים נוספים  מטעם החנות אשר יופיעו בעמוד המוצר בטרם הרכישה. תנאים אלה שייכים למפרסם וכל התנהלות/טענה/דרישה/תביעה לגבי אספקת וטיב המוצרים האלה תהיה מולו. למען הסר ספק מובהר שGo Lift פועלת כמתווכת בלבד בעסקאות מעין אלה, ובעוד שאנו פועלים כדי להבטיח התנהלות ישרה והגונה מכל הצדדים המעורבים,  לא נישא באחריות בכל נזק שיגרם ללקוח כתוצאה מרכישה ממפרסם כזה או אחר, או כל נזק שיגרם למפרסם. במידה ולקוח ידרוש החזר כספי לאחר שהעמלה שולמה למפרסם – אנו נפנה את הלקוח למפרסם על מנת שידרוש ממנו ישירות את ההחזר. בכל מקרה של רכישה ממפרסם שבו יש סתירה בין חוזה זה לבין תנאי השימוש שמופיעים בעמוד המוצר של המפרסם, הקביעה תיעשה לפי התנאים של המפרסם – כל עוד הם עומדים קבוע בחוק.

15.4 חלק מהמוצרים, בין אם סופקו על ידי החברה או על ידי ספקים, עשויים להישלח מחו”ל. מובהר ללקוח שעמלות ייבוא, מיסים וחיובים נוספים מחברות השילוח או מהמדינה לא נכללות במחיר הסופי של ההזמנה, והאחריות על התשלום מוטלת על הלקוח. אנו ממליצים להיעזר בכלי של רשות המיסים לחישוב המכס כדי להעריך עלויות נוספות לפני רכישה.

16. תנאים נוספים:

16.1 כאמור, הסכם זה כולל גם את ההסכמים הבאים וכל שימוש באתר או בשירות מהווה הסכמה לתנאים אלה:

16.2 מסיבות שונות, חלק מהתכנים באתר עשויים להיות מוצגים בשפה האנגלית. על ידי שימוש באתר אתם מצהירים שהדבר לא מגביל אתכם או מונע מכם להבין את התכנים וההגדרות השונות באתר, ולא תהיה לכם כל טענה כלפי החברה אם נגרם לכם נזק כלשהו בגלל הבנה לא נכונה של התכנים.

16.3 הבהרה: תכנים מסוימים באתר (כמו “מאמני כושר” או “דיאטניות”) רשומים בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד. למעט מאשר מקומות באתר אשר מאפשרים לגולש לבחור איש מקצוע על פי מין, כל הטקסטים הנ”ל נרשמים בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד, ומתייחסים לשני המינים.

17. פנייה לחברה

בכל שאלה ו/או בקשה בקשר לאתר, חברה והשירותים הניתנים בהם ותנאי השימוש לרבות מדיניות הפרטיות, תוכל/י לפנות אלינו בטלפון 050-218-6338 ו/או בכתובת: [email protected]
כתובת למשלוח דואר: שטרית 12/3 פתח תקווה.